Me datë 11.01.2019 në orën 11:20 në lagjen “Daniel Matlia”, rruga Koplikëve Shkodër në banesën e shtetasit I. I. ka rënë zjarr dhe për pasojë ka gjetur vdekjen nga asfiksia shtetësja L. B. 85 vjeçe, e cila u dërgua në morgun e Spitalit Rajonal Shkodër

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Zjarrfikëses dhe shërbimet e policisë dhe po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

LEAVE A REPLY