Sunday, January 26, 2020

21 Janari, deputeti i PS, Ndreu: Ngjarje e harruar në sirtarët e drejtësisë

169
0

Deputeti i PS-së Pjerin Ndreu përmes një postimi në ‘Facebook’ ka përkujtuar 21 Janarin. Socialisti tha se kjo ngjarje, në të cilën më 2011 vdiqën 4 persona në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, ka mbetur në sirtarët e drejtësisë dhe pa autorë.

“21 Janari 2011 pasqyra e shtetit kriminal ! Ngjarje e harruar ne syrtaret e drejtesise me autore me pushtet te pandeshkuar ! Gjaku i Aleksit, Ziverit, Hekuranit dhe Faikut therret per drejtesi, ndersa ne ne ritualin e zakonshem te homazheve me peshen e fajit te pandeshkueshmerise!’, shkruan Ndreu në ‘Facebook’.

LEAVE A REPLY