Nje ngjarje e rende eshte regjistruar gjate ndeshjes VLlaznia – Shenkolli teksa gjate nje aksioni ne zonen e miqve, portieri Rinev Danaj eshte demtuar. Gjate tentatives per te mbrojtur porten e tij, i riu eshte perplasur dhe demtuar rende ne koke. Per shkak te gjendjes se tij, eshte nevojitur nderhyrja e autoambulances per dergimin e portierit me shpejtesi ne spitalin e Shkodres.

 

LEAVE A REPLY