Tuesday, November 12, 2019

Privatizimi i OSSH, Balla thirrje Prokurorisë: Mos përdor makinacione për të pushuar çështjen

124
0

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ka bërë thirrje Prokurorisë së Tiranës që mos përdorë makinacione për të pushuar çështjen në ngarkim të Sali berishës, Shkëlzen Berishës dhe Ndue Kalaj për privatizimin e OSSH.

LEAVE A REPLY