Monday, May 20, 2019

Rama përgëzon policinë: Sot Shkodra është më e qetë dhe më e sigurt

67
0

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar policinë e shtetit për operacionin “Maranaj”, ku 11 persona u arrestuan për krimin e një skeme fajdesh.

Në një status në tëitter, Rama  shkruan: “Përshëndetje dhe përgëzime të gjithë forcave policore që u angazhuan në superoperacionin e Shkodrës, duke çmontuar dhe çuar prapa hekurave një grup kriminal keqbërësish. Sot Shkodra është më e qetë e më e sigurtë se asnjëherë dhe Policia e Shtetit çdo ditë më efikase”

LEAVE A REPLY