Ish futbollisti i Vllaznise Albert Kaci i njohur si nje nga zerat me kritik, vitet e fundit, per zhvillimet ne klubin shkodran, ka “goditur” serish drejtuesit. Ne nje postim ne rrjetet sociale, ai ka shigjetuar zhvillimet e fundit ne klub, ku lojtar te caktuar jane bere problem, madje duke shantazhuar edhe vete trajnerin Canaj. SIpas Kacit, zgjidhja mund te jene vetem 4 heronjte e filmave te Hollywood-it: Stallone, Van Damme, Schwarzenegger dhe Lundgren.

Nese edhe keta nuk vendosin qetesine ne klubin Vllaznia, atehere vajmedet ku ka perfunduar klubi shkodran.

 

 

LEAVE A REPLY