Thursday, August 22, 2019

Tre kandidatë të tjerë nga lista e PD drejt Kuvendit / Dy prej tyre jane te Shkodres (Emrat)

419
0

Janë tre kandidatë të rinj nga listat shumë emërore e PD që kanë dorëzuar pranë Komisionit Qëndror Zgjedhor formularin e dekriminalizimit me qëllim verifikimin e pastërtisë së figurës së tyre.

Mësohet se mes tyre bëjnë pjesë Artus Roshi, kandidat për deputet në listën e PD, qarku Tiranë, Nikolin Staka kandidat në listën e PD, qarku Shkodër dhe Zef Shtjefni kandidat në listën e PD, qarku Shkodër

(m.a/BalkanWeb)

LEAVE A REPLY