Friday, July 10, 2020

Opozita e vendosur: Nuk do të lejojmë zgjedhje me 30 qershor

129
0

Opozita mbetet e vendosur për të mos lejuar zgjedhje me 30 qershor. Deklarata e radhës erdhi nga kreu i LZHK-së, Dash Shehi, pas takimit që pati me kreun e  PD-së Basha së bashku me aleatët e tjerë.

Dash Shehu: Që sot po ju lajmërojmë që ka filluar manipulimi zgjedhor. Zgjedhjet kanë rënë jo vetëm moralisht por dhe praktikisht me letra.

LEAVE A REPLY