Për ish-deputetin e LSI-së, Policia ka ndaluar sot studenten Viosana Kokla, e cila sipas Vasilit “gozhdoi” kryeministrin Rama gjatë debatit për protestat e studentëve.

 “Turp. Skandal. Policia sapo ndalon studenten Viosana Kokla për Borchard. Studentja Viosana Kokla ndalohet nga policia për hesap te Borchard. Edi Rama shfrytëzon Borchard për tu hakmarrë me Viosanen studentes se arkitekturës qe e kryqëzoi kryeministrin.

Turp. Turp. Turp Policia nuk ndalon kriminelet dhe te korruptuarit por me urdher te Edi Rames do qe tju mbylle gojen te rinjve. Shiheni VIDEON kur kryqezohej Edi Rama.

 

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY