Friday, January 17, 2020

Itali, kapet me 19 doza kokainë shqiptari

188
0

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi u kap me kokainë.

Mediet fqinje raportojnë se shqiptari 43-vjeçar, emri i të cilit nuk është bërë i ditur u gjet në posedim të 19 dozave kokainë.

Në total kokaina peshonte 7.5 gramë, si dhe iu gjet 4.3 gram marijuanë.

Më pas policia ushtroi kontroll edhe në shtëpinë ku u sekuestrua një tjetër sasie lënde narkotike, si dhe material paketimi.

LEAVE A REPLY