Friday, January 17, 2020

Tërmet me magnitudë 4.2 ballë në Fushë-Arrëz

214
0

Një tërmet me magnitudë 4.1 ballë është regjistruar në Fushë-Arrëz.

Lëkundjet u regjistruan në orën 17:37 me një thellësi prej 2 km.

Epiqendra e tërmetit ishte 19 km nga Fushë Arrëzi dhe 26 km nga Kukësi.

Deri tani nuk raportohet për dëme materiale apo persona të lënduar.

LEAVE A REPLY