Sunday, January 26, 2020

Mbajtën peng shqiptarin në Greqi, arrestohet në Tiranë bashkëpunëtori i pestë

209
0

Arrestohet në Tiranë bashkëpunëtori i pestë i penmarrjes së 31-vjeçarit J.P në ”Korinthos” të Greqisë. I arrestuari është shtetasi L. P., 24 vjeç, banues në Tiranë.

Më herët policia greke pas sinjalizimit nga Interpol Tirana vuri në pranga katër shtetas të tjerë po shqiptar si dhe bëri të mundur lirimin e pengut që mbahej në një banesë në Korinthos.

U arrestuan:

Xh.N., 49 vjeç, banues në Tiranë.

H.M., 35 vjeçe, banuese në Tiranë.

B.M., 41 vjeç, banues në Tiranë.

M.M., 19 vjeç, banues në Tiranë.

LEAVE A REPLY