Sunday, January 26, 2020

Foto/ Ilir Meta vishet kuq e zi, gati për të mbështetur Kombëtaren në “Elbasan Arena”

158
0

Presidenti Ilir Meta pas një dite intensive dhe takime me Komisionin e Venecias, ka shpërndarë një foto i veshur kuq e zi, ku thotë se është gati për të ndjekur sfidën mes Shqipërisë dhe Islandës, sfidë kjo që do luhet në mbrëmje  në stadiumin “Elbasan Arena”.

69841698 2477738852272373 1040112771238199296 N

Vijon…

LEAVE A REPLY