Sunday, January 26, 2020

Tahiri: Kam luftuar kundër trafikut të drogës, mos harroni kurrë ministrin që isha

161
0

Gjykata ka shtyrë vendimin për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Ky i fundit në një deklaratë për mediat tha se provat e prokurorisë janë gënjeshtra

“Kam bërë të pamundurën për të luftuar kundër trafiqeve. Do të bëja të njëjtën gjë do bëja sërish po të kthehesha mbrapsht.  Fuqitë nuk do më lënë ti shkoj deri në fund të vërtetës time. Do i shkoj vesh më vesh dhe shtëpi më shtëpi do i bëj. Si mund të luftoja në Lazarat dhe të kultivoja drogë. 

Mos harroni kurrë ministrin që isha. E keni harruar duke përmendur emrin trafikant “

LEAVE A REPLY