Per dy nete rresht ne skenen e teatrin ’’Migjeni’’ qytetare te shumte shkodrane dhe jo vetem shijuan shfaqjen ‘’Agim Molla Show’’

Regjisori i kesaj shfaqje dhe mjeshtri i madh Besnik Cinari shfaqje i ftuar ne ‘’Pasdite ne Tv1’’ thote se Agim Molla eshte nje nga kengetaret e rralle qe mund te beje show.

Besnik Cinari:Shfaqja shkoi shume mire,Agim Molla eshte nje kengetar i vecante por i cili nuk ka ditur ta menaxhoje mire veten edhe karrieren e tij por qe keto dy net te shfaqjes e ndihmuan shume.Kete shfaqje na e kane  kerkuar ne Gjakove dhe Ulqin, Me Gjakoven edhe kemi tradita te aferta.Ne do mundohemi ta cojme shaqjen pasi Kosova por ne vecanti Gjakova dojne kengen shkodrane ashtu si Mali i Zi por specifikisht Ulqini. Agim Molla eshte nje kengetare shume i mire dhe  nje nga kengetaret  e rralle qe mund te beje show, pasi nuk quhet show vetem se kendon. Agim molla preston me shume se tjeret  per show  pasi ka disa parametra si artist ai jo vetem kendon por i darjes ne menyre fantastike si dhe eshte nje bejtaxhi i madh.

LEAVE A REPLY