Per dy nete rresht ne skenen e teatrin ’’Migjeni’’ qytetare te shumte shkodrane dhe jo vetem shijuan shfaqjen ‘’Agim Molla Show’’

Te ftuar ne studion e ‘’Pasdite ne Tv1’’ per te folur rreth shfaqjes ishin:

Mjeshtri I madh Besnik Çinari – Regjizor

Agron Isufi – Organizator

Ketlin Pjalmi – Moderatore

Besnik Cinari:Shfaqja shkoi shume mire,Agim Molla eshte nje kengetar i vecante por i cili nuk ka ditur ta menaxhoje mire veten edhe karrieren e tij por qe keto dy net te shfaqjes e ndihmuan shume.Kete shfaqje na e kane  kerkuar ne Gjakove dhe Ulqin, Me Gjakoven edhe kemi tradita te aferta.Ne do mundohemi ta cojme shaqjen pasi Kosova por ne vecanti Gjakova dojne kengen shkodrane ashtu si Mali i Zi por specifikisht Ulqini. Agim Molla eshte nje kengetare shume i mire dhe  nje nga kengetaret  e rralle qe mund te beje show, pasi nuk quhet show vetem se kendon. Agim molla preston me shume se tjeret  per show  pasi ka disa parametra si artist ai jo vetem kendon por i darjes ne menyre fantastike si dhe eshte nje bejtaxhi i madh.

Agron Isufi:Ka qene nje stres dhe pergjegjesi e madhe, por pasi disktuova me mjeshtin e madh Besnik Çinari i cili me tha qe nese jam i bindur per nje shaqje te tille mbeshtetjen time e ke, dhe menduam qe Agim Molla e meriton nje shfaqje pasi e kengen bio shkodrane.Kam mbetur shume i kenqur nga Agimi si ne naten e pare si  te dyten me kenget e tij bio qyetare dhe ate publik qe nuk e kam pare ndonjehere sa edhe ne shkalla kane  ndenjur, po ashtu na kane kerkuar shume qe te bejme  edhe naten e trete.

Ketlin Pjalmi: Kemi pasur nje publik fantastik i cili nuk kishte nevoje aspak per menaxhim pasi reagonte, fliste, kendonte,duartrokitjet e shumta.Kane qene dy net fantastike, cdo moderator do ta kishte shume te lehte, pasi kam pasur perkrahjen e Besnikut dhe Agronit por qe edhe publiku ishte shume i rendesishem.

LEAVE A REPLY