Kryeministri italian Giuseppe Conte, pritet të vizitojë Tiranën, ditën e martë, më 15 tetor.

Kjo është vizita e parë e kryeministrit italian në Tiranë.

Kreu i ekzekutivit italian pritet të takojë në vizitën e tij Presidentin Meta dhe kryeministrin Edi Rama.

LEAVE A REPLY