Sunday, June 7, 2020

Video/Plas sherri në fushë mes dy futbollistëve të Kombëtares së Kosovës

437
0

 

Është zbuluar video e sherrit mes Edon Zhegrovës dhe Benjamin Kolollit.

Insport ka publikuar momentin kur dyshja e Kombëtares së Kosovës kapen në stërvitje, pak ditë para përballjes me Malin e Zi.

Në një moment, janë acaruar bukur shumë Zhegrova e Kololli çka u desh ndërhyrja e stafit për ta qetësuar situatën që të mos eskalojë.

Gjithsesi, vazhdimi i stërvitjes ka kaluar shumë mirë, me shpresë se kjo ngjarje nuk do të ketë asnjë ndikim në ndeshjen e radhës.

LEAVE A REPLY