Sunday, July 5, 2020

Vrasja e 55-vjeçarit në Dukagjin, arrestohen dy të dyshuar si autorë të krimit

597
0

Policia e Shkodrës ka arrestuar dy person të dyshuar si autorin e vrasjes së 55-vjeçarit Lazër Arraj, një ditë më parë në Dukagjin.

Burime bëjnë me dije për “BalkanWeb” se në pranga ka rënë djali i djalit të xhaxhait të viktimës, si dhe janë shoqëruar babai dhe vëllai i tij.

Policia nuk jep ende emrin e të arrestuarit, por bëhet me dije se është pikërisht ai që lajmëroi dje se e gjeti të pajetë 55-vjeçarin.

“BalkanWeb”

Vrasja e 55-vjeçarit në Dukagjin, arrestohet i afërmi i tij, shoqërohen babai dhe vëllai, dyshohen si autorë të krimit

LEAVE A REPLY