Wednesday, December 11, 2019

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, mjeti përplas çiklomotorin

70
0

Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë-Shkodër.

Një automjet raportohet se ka përplasur një çiklomotor.

Drejtuesi i çiklomotorit është plagosur dhe u dërgua në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Lezhës.

LEAVE A REPLY