Nga Shkodra kryetari i PD, Lulzim Basha ne nje prenoncim per mediat  tha se vendi shumë shpejt do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe lokale.

Basha: Shkodra e vetmja bashki legjitime pasi ne bashkite e tjera nuk ka kryetar nga nje proces ilegjitim.Shume shpejt vendi zgjedhje parakohshme parlamentare dhe zgjedhje vendore.Edhe socialistet te merzitur nga qeveria qe i turperon cdo dite me kandidat te kriminalizuar. Jane me pak se nje ekip kalceto qe mbajne peng shqiptaret

 

LEAVE A REPLY