Një 43-vjeçar është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Sume të Dukagjinit.

Nuk dihen ende rrethanet dhe motivet e vrasjes së shtetasit GJergj Krygja

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:40.

NJOFTIMI ZYRTAR I POLICISE

“Me datë 06.11.2019, rreth orës 11:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër,  në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri shtetasi Gj. K. 43 vjeç, i cili ka ndërruar jetë,”-njofton policia.

Në drejtim të vendngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

LEAVE A REPLY