Vllaznia eshte shpallur kampione Shqiperie ne boks. Lajmi u be zyrtar nga vete klubi permes faqes zyrtare ne facebook:

“Pas nje konkurence deri ne peshen e fundit VLLAZNIA fiton Kampionatin Kombetar te te rritur per vitin 2019. Klevis Cela, Bashkim Bajoku, Arton Shaqiri, Rexhildo Zeneli dhe Christian Demaj jane kampionet. Rexhildo Zeneli shpallet boksieri me i mire i Kampionatit. Urime Vllazni.”

LEAVE A REPLY