Tuesday, November 12, 2019

Zaev e konfirmon: Qytetarët e rajonit do lëvizin me kartë ID

48
0

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç kanë dalë në një konferencë të përbashkët për mediat.

Zoran Zaev: Plani parashikon lëvizjen e lirshëm, me kartë ID të qytetarëve të këtij rajoni.

Vijon …

LEAVE A REPLY