Wednesday, December 11, 2019

Paketa anti KÇK, Kryemadhi: Rama provokon ndërkohë që po ngrihet SPAK

133
0

Për kryetarin e LSI, Monika Kryemadhi ajo që sot u prezantua nga kryeministri Rama është lançimi i policisë politike. Në një dalje për mediat, Kryemadhi tha se kryeministri po provokon me KCK, ndërkohë që po ngrihet SPAK dhe BKH.

LEAVE A REPLY