Po përcillen për në banesën e fundit 8 viktimat e familjes Lala në Durrës.

Mes viktimave janë dhe dy fëmijë vetëm dy vjeç.

Presidenti Meta ndodhet në ceremoninë që po zhvillohet ne Pallatin e Kultures ne Durres . Në ceremoninë e homazheve  ka mbërritur dhe kryeministri Edi Rama.

LEAVE A REPLY