Presidenti Ilir Meta se bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha vizituan sot  fshatin e Bizës në zonën e Ishmit, në Qarkun Durrës.
Së bashku ata vizituan dhe një nga familjet e prekura rëndë nga tërmeti në Bizë (Ishëm).

LEAVE A REPLY