Friday, May 29, 2020

FOTOLAJM/ Mrekullia e jetës: Familja mbeti e pastrehe nga termeti, vjen në jetë Ajsel

140
0

Ndërsa familja Sula ka mbetur e pastrehë si pasojë e tërmetit dhe është strehuar në çadrën e emergjencës në Manëz.

Mbremjen e kaluar rreth ores 22:30 në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” ka lindur Ajsel, vajza e tyre që gëzon shëndet të plotë bashkë me mami Ardjanën.

LEAVE A REPLY