Mbremjen a kaluar nisi emisioni “Ta tokim” tradite e televizionit Tv1 Chhannel i cili prej vitesh iu ben ftesen te kaloni sebashku mbremjet e festave te fundivitit. Kete vit “Ta tokim” do te jete nen moderimin e gazetareve Linda Kavaja dhe Sidola Osja te cilet do te sjellin atmosfere festive nepermjet ekranit sebashku me te ftuarit ne studio.

Pjese e ketij emisioni do te jete edhe artisti i talentuar Yzen Gurra i cili do t’ju shoqeroje çdo mbremje me muzike.

Te ftuarit e pjeses se pare se ketij emisioni ishin kengetarja e dashur shkodrane Alma Velaj, artisti Paulin Ujka, profesori Luke Mllugja si dhe artistja Jozefina Guri te cilet sollen momente mjaft te kendshme dhe festive ne hapjen e emisionin “Ta tokim”.

“Ta tokim” do te jete çdo dite ne ekranin e Tv1 Channel nga data 21 deri me 31 dhjetor ne oren 21:00.

LEAVE A REPLY