Mirditë/ Të shtëna më armë zjarri,një i vrarë (EMRI)

0
688

 

Ngjarje e rëndë ka ndodhur  paraditen e sotme në Mirditë.

Sipas informacioneve paraprake mesohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe si pasojë një person ka mbetur i vrarë. Viktimë është shtetasi Kastriot Reci, pronari i televizionit lokal “Media Plus” në Lezhë.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here