Saturday, April 13, 2024
Home Kronika Fushë-Krujë/ Mjeti luksoz lyhet me benzinë dhe i vihet flaka

Fushë-Krujë/ Mjeti luksoz lyhet me benzinë dhe i vihet flaka

0
878

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Fushe-Kruje. Nje mjet luksoz eshte lyer me benzine dhe i eshte vene flaka.

Zjarrvënia sipas policisë ka qenë e qëllimshme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00.

Makina tip fuoristradë “Land Rover” me targa AA 141 AA që është përfshirë nga flakët është në pronësi të Xh.F.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here