Saturday, August 15, 2020

Opozita i rikthehet protestave, ja kur është tubimi i parë

474
0

Opozita do ti rikthehet sërish protestave.

Burimet bëjnë të ditur se tubimi i parë kombëtar po diskutohet për tu mbajtur mes datave 20 dhe 22 shkurt.

LEAVE A REPLY