Monday, April 6, 2020

Dhunon dhe kanos me thikë të vëllain, arestohet 27-vjeçari

286
0

Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë për kanosjen me thikë të vëllait të tij.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë Krujë. Shtetasi B.M. pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij T.M, e ka kanosur edhe me thikë.

Në cilësinë e provës materiale u  sekuestrua një thikë.

LEAVE A REPLY