Thursday, April 18, 2024
Home Kronika LAJM I FUNDIT/ Aksident i trefishtë në Milot, plagosen dy persona

LAJM I FUNDIT/ Aksident i trefishtë në Milot, plagosen dy persona

0
980

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në hyrje të Rrugës së Kombit në Milot ku janë plagosur dhe dy persona.

Gazetari Elidon Ndreka raporton se tre automjete janë përplasur kurse dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin e Laçit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here