“Me qetësi dhe dashuri”, Presidenti Meta uron fundjavë të mbarë

0
605

 

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar shqiptarët për një fundjavë të mbarë duke risjellë në vëmendje edhe këshillën e tij të shndërruar në moto ‘me qetësi dhe dashuri”.

“Një fundjavë të mbarë! Me qetësi dhe dashuri!”, shkruan Presidenti Meta teksa shfaqet në foto me një personazh të veçantë, një mace.

  • foto galeri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here