I dyshuar për pengmarrjen e Jan Prengës, ndalohet në Han të Hotit, Ardian Docaj

0
1314

 

Eshte ndalur ne piken ne piken kufitare te Hanit te Hotit Ardian Docaj, njeri nga te dyshuarit per pengmarrjen e Jan Prenges.
Ne nje lidhje telefonike dje Docaj kishte deklaruar qe ishte nisur per ne Shqiperi per te sqaruar se nuk kishte asnje lidhje me ngjarjen e ndodhur me 17 janar dhe se nuk e njihte Prengen, madje ai kishte 15 vite qe jetonte jashte vendit.Ndersa sot policia e ka ndaluar sapo ka shkelur ne territorin shqiptar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here