Thursday, August 13, 2020

Ambasadorja amerikane prezantohet edhe me Kryemadhin

140
0

Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë, Yuri Kim, zhvilloi sot një takim prezantues me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

Takimi u zhvillua në selinë e LSI dhe në fokus të diskutimeve mes tyre kanë qenë çështje të aktualitetit politik.

Takimi me Kryemadhin vjen pas vizitës që kjo e fundit pati në ShBA.

Më herët Ambasadorja amerikane është takuar me krerët e shtetit, politikës dhe drejtësisë.

LEAVE A REPLY