Kërpaçi me gjimnazistët: LSI, garanci për arsim cilësor dhe punësim të mirëpaguar

0
562

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi, ka qenë e pranishme sot në gjimnazin ‘Besnik Sykja’ në Tiranë, ku ndër të tjera u shpreh se forca e saj politike është e vendosur për të ndalur shpopullimin e shqiptarëve, sepse besojmë te potencialet e jashtëzakonshme të vendit tonë

‘Sot, e kalova paraditen sërish si gjimnaziste me grupin e Besnik Sykes

Për LSI, të rinjtë janë të parët dhe angazhimi ynë është për të garantuar arsim cilësor dhe punësim të mirëpaguar!

Ne jemi të vendosur për të ndaluar shpopullimin e Shqiptarëve, sepse besojmë te potencialet e jashtëzakonshme të vendit tonë dhe vetëm me energjinë dhe visionin e të rinjve ne do ta bëjmë Shqipërinë,shtëpinë tone #BashkohunimeNe????#shpresë #angazhimrinor’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here