Shkodër/ Përfshihen nga zjarri 6 apartamente

0
812

 

Një pallat dy katësh është përfshirë nga flakët në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:40, në lagjen “Guerile” ka rënë zjarr në një pallat dy katësh, ku janë djegur 6 hyrje apartamenti.

Si pasojë ka vetëm me dëme materiale.

Vazhdon puna për shuarjen e zjarrit nga shërbimet Zjarrfikëses.

Shkodër/ Informacion Paraprak

Më datë 14.02.2020, rreth orës 15:40, në lagjen “Guerile” ka rënë zjarr në një pallat dy katësh, ku janë djegur 6 hyrje apartmenti.

Si pasojë ka vetëm me dëme materiale.

 

Vazhdon puna për shuarjen e zjarrit nga sherbimet e Zjarrfikses.

Shërbimet e Policisë kanë evakuar banorët dhe kanë vendosur perimetrin e sigurisë.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here