Dëbora mbulon zonat malore në Kukës

0
482

Zonat malore në Kukës janë mbuluar nga dëbora, trashësia e së cilës ka arritur deri në 7 cm, ndërsa në zonat e ulëta ka reshje shiu.

Nga dëbora që ka rënë nuk raportohet për probleme, ndërsa drejtuesit e makinave duhet të bëjnë kujdes nga lagështia në rrugë dhe prezenca e dëborës në rrugët malore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here