Sunday, February 28, 2021

Shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri: Humb jetën biznesmeni nga Puka

5026
0

Shqipëria shënon viktimën e 5 të koronavirusit COVID-19.

Burimet bëjnë me dije për Ora News se ka ndërruar jetë sot në mëngjes në spitalin infektiv Ndue Marinaj.

48 vjeçari nga Puka ishte bashkëpronar i hotel “Ronald” tek Unaza në Tiranë dhe ka shërbyer dhe si drejtor I zyrave të shtetit për zonën e veriut.

Ai ishte babai I 4 fëmijëve.

LEAVE A REPLY