Nje i aferm i futbollistit te Vllaznise Ndricim Shtubina ka dale i infektuar me koronavirus. Shkodrani sot ka kryer edhe kontrollin me tampon. Lajmi u be i ditur nga fizioterapisti i Vllaznise Ilirjan Haxhaja

 

Sot kemi rritje te rasteve me Covit-19.
Faleminderim per mjeket.dhe grupin e ngritur nga Ministria jone e Shendetesis,per kryerjen e testeve.
Sot i kryem testimin sportistit te Vllaznise
Ndriqim Shtupina.ku ka dale nje i aferm i tije me virus .Shtupina nuk ka sintoma per momentin.e kemi,karantinuar ne shtepi.dhe po presim pergjigjejen.
Shpresojme te mos dal i infektuar.
Ju lutem Sportiste ,mos dilni per stervitje jashte ambientit te Shtepise.evitoni kontaktet me shoket e tuaj.Me nje force do e kalojme kyt situate.

LEAVE A REPLY