Konfirmohen 6 raste te reja me Covid-19 ne Shkoder.
Nga 26 tampon te marre ne 24 oret e fundit, 6 prej tyre kane rezultuar pozitiv ne Shkoder.
Dy prej tyre jane familjaret e 80 vjecares dhe infermieri i cili i sherbente prej muajsh, 1 anetare i familjes nga Dobraci dhe 2 anetare te familjes nga Kirasi.
Kjo e con ne 48  numrin e te infektuarve ne qarkun Shkoder  , ndersa ne Bashkine Shkoder 44.

LEAVE A REPLY