Wednesday, January 20, 2021

Aksident në Fushë Krujë: Automjeti përplas për vdekje 73-vjeçarin teksa lëvizte me biçikletë

227
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë Krujë ku për pasojë ka mbetur i vdekur një 73-vjeçar i cili po lëvizte me biçikletë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:55, ku shtetasi N.N ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

”Më datë 25.05.2020, rreth orës 09:55, në Fushë Krujë,  mjeti tip “Fiat” me drejtuese shtetasen   N.G.,33 vjeçe, ka aksidentuar shtetasin N.N., 73  vjeç, banues në Fushë Krujë,i cili po lëvizte me biçikletë, e për pasojë shtetasi N.N ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Drejtuesja e automjetit është shoqëruar në  Polici për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY