Friday, February 26, 2021

Rama nis ditën me fjalët e Mohamed Ali: Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre

569
0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur me disa fjalë të Mohamed Ali ditën e sotme. ”Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre” thotë Mohamed Ali dhe kjo shprehje është postuar nga vetë Rama sot në mëngjes në profilin e tij Facebook.

Mohamed Ali ishte një boksier amerikan profesionist por jo vetëm, edhe aktivist e filantropist si dhe besimtar në islam.

LEAVE A REPLY