Thursday, June 20, 2024
Home Aktualitet Lajm i mirë/Manastirliu: Vetëm 9 pacientë të shtruar në Infektiv

Lajm i mirë/Manastirliu: Vetëm 9 pacientë të shtruar në Infektiv

0
551

 

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë me të gjithë një lajm të mirë se aktualisht në Infektiv po marrim trajtim vetëm 9 pacientë. Lajmin e bërë të ditur përmes një postimi në ‘Facebook’. Sipas saj, po vijon të ulet dhe numri i rasteve aktive në të gjithë vendin.

Kujtojmë se qarku i Vlorës është i pari pa asnjë rast aktiv deri më tani.

MESAZHI
🟢LAJM I MIRË
Vetëm 9 pacientë me #Covid19 po marrin trajtim në spitalin Infektiv, teksa vijon të ulet numri i rasteve aktive në të gjithë vendin 👍🏼

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here