Monday, June 17, 2024
Home Politikë Ambasadorja Kim: SPAK do të japë më shumë dhe më shumë rezultate

Ambasadorja Kim: SPAK do të japë më shumë dhe më shumë rezultate

0
595

 

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka zhvilluar sot një takim me shefin e Seksionit të Krimit të Organizuar të SPAK, Altin Dumanin.

Përmes një postimi në “Twitter” Kim theksoi se SPAK do të japë më shumë dhe më shumë rezultate që tregojnë se askush nuk është mbi ligjin.

“Sot takova Altin Dumanin, shefin e Seksionit të Krimit të Organizuar të SPAK, për të shprehur vlerësimin për ndjekjet e shumta që kanë rezultuar me burgim dhe konfiskim të pasurisë. SPAK do të japë më shumë dhe më shumë rezultate që tregojnë se askush nuk është mbi ligjin.”, tha ambasadorja Kim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here