“Mbi 18 vjeç”, Manastirliu: Vaksinim masiv në mbarë vendin për dy ditë

0
580

Qendrat e Vaksinimit do të hapen për të gjithë qytetarët mbi 18 vjeç në datat 29-30 qershor, ku vaksinimi masiv do të vijojë për dy ditë.

Ky lajm është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Ministrja e bëri të ditur sot këtë fakt nga qendra e vaksinimit në Vlorë tha se e marta dhe e merkura do te jene dite te hapura vaksinimi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here