Zvicra heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë, ja vendet që nuk kërkojnë test apo vaksinë Covid-19

0
463

 

Përmes një postimi në Facebook, Tirana International Airport ka informuar se Zvicra ka hequr të gjitha kufizimet me Shqipërinë.

Postimi i Tirana International Airports 

Zvicra

Nga sot, 26 Qershor 2021, hiqen të gjitha kufizimet për qytetarët shqiptarë që duan të udhëtojnë në Zvicër.

Mjafton bileta, pasaporta dhe maska.

Vendet që nuk kërkojnë test apo vaksinë për pasaportat shqiptare deri tani janë :

Austria

Hollanda

Belgjika

Zvicra

Ju urojmë shëndet.

Faleminderit për bashkëpunimin,

Tirana International Airport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here