Kryeministri Rama përshëndet me pamjet nga Velipoja, asnjë fjalë për masakrën me 4 të vrarë

0
344

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur mëngjesin e sotëm me pamje nga bregdeti i Velipojës, ku vetëm pak orë më parë ndodhi një ngjarje e rëndë kriminale me 4 të vrarë dhe 2 të plagosur.

Por me sa duket kryeministri ka zgjedhur të tërheqë vëmendjen për bregdetin e Velipojës pa përmendur aspak masakrën që ndodhi pas mesnate.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here